1 არახამია გონელი საქართველოს უნივერსიტეტი თამაზ ბერაძის სახელობის ქართველოლოგიის ინსტიტუტი, მთავარი მეცნიერი თანამშრომელი
2 გელაშვილი ნანა ივ. ჯავახიშვილის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი. ასოცირებული პროფესორი თბილისი, საქართველო
3 გოგოლაძე ანდრო საქართველოს უნივერსიტეტი, თამაზ ბერაძის სახელობის ქართველოლოგიის ინსტიტუტი, უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი. თბილისი, საქართველო
4 გუნცაძე მანუჩარ კავკასიის უნივერსიტეტი მიწვეული ლექტორი თბილისი, საქართველო
5 თვალაძე შოთა საქართველოს უნივერსიტეტი. ისტორიულ არქეოლოგიური მუზეუმის ფონდის მცველი. თ. ბერაძის სახელობის ქართველოლოგიის ინსტიტუტის უმცროსი მეცნიერი თანამშრომელი. თბილისი, საქართველო
6 კალანდია ირაკლი
7 კანდელაკი დალი ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი. ასოცირებული პროფესორი. რუსეთის ისტორიის კათედრის ხელმძღვანელი.
8 ლეკიაშვილი თამრიკო საქართველოს უნივერსიტეტი (ასოცირებული პროფესორი). თ. ბერაძის სახელობის ქართველოლოგიის ინსტიტუტის უფროსი მეცნიერი თანამშრომელი თბილისი, საქართველო
9 მაჭარაშვილი ტრისტან ისტორიის დოქტორი, ასოცირებული პროფესორი, უფროსი მეცნიერი თანამშრომელი
10 მენთეშაშვილი ივანე საქართველოს უნვერსიტეტი, ასოცირებული პროფესორი. საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მეცნიერ-თანამშრომელი. თბილისი, საქართველო
11 მერკვილაძე დავით დამოუკიდებელი მკვლევარი, თბილისი, საქართველო
12 სანაძე მანანა საქართველოს უნივერსიტეტის პრეზიდენტი, თამაზ ბერაძის სახელობის ქართველოლოგიის ინსტიტუტი დირექტორი თბილისი, საქართველო